Znojemská Beseda získala certifikaci Lokální organizace destinačního managmentu. Stala se tak pátým držitelem v České republice.

 

„Stále se snažíme rozšiřovat marketingové aktivity tak, aby bylo Znojmo pro turisty atraktivní. Nechceme jít pouze cestou vlastní komunikace, ale jde nám zejména o to, být mezi hlavními hráči klíčových destinací v České republice. Věřím, že právě tato certifikace, nebo lépe řečeno začlenění mezi lokální organizace destinačního managmentu, nám umožní lépe a efektivněji propagovat město Znojmo a jeho turistické atrakce,“ říká František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

 

Kategorizace organizací destinačního managementu byla vytvořena za účelem certifikace organizací destinačního managementu. Kategorizace je zpracována ve formě normy, která definuje minimální požadavky na činnost takové organizace. Jde o vymezení a stanovení závazných požadavků, na základě jejichž splnění může být certifikace udělena. Hlavním cílem kategorizace je pak zkvalitnit výkon a efektivitu činností v oblasti destinačního managementu v České republice a přispět ke zvýšení kvality a efektivity realizovaných marketingových aktivit na domácím a zahraničním trhu.

 

tumblr 5d217cb7b5300344a2deee28eada8ee5 132c41fc 640

 

 

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720