Vstupenky zakoupíte na portále www.vstupenkyznojmo.cz, v Turistickém informačním centru (Obroková 10) nebo na místě.

 

ZÁŘÍ

st 29/9, 19.00

Jakub Zindulka / Fanny Agentura Praha 

 

SEXEM KE ŠTĚSTÍ

Pikantní komedie o ochladlých vztazích a sexcoachingu. Stella je skutečnou odbornicí na oživení intimních manželských hrátek. Proto se na ni obrací stárnoucí Norbert, který není spokojen s intimním soužitím se svou mladší manželkou Hedvikou..

 

Hrají: Jakub Zindulka / Vilém Udatný, Jitka Ježková, Martina Hudečková, Vladimír Kratina.

Režie: Jakub Zindulka

90 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 300, 280, 260, stání 130 Kč

mimo předplatné

Prodej vstupenek.

 


 

ŘÍJEN

Kompletní program Městského divadla Znojmo pro měsíc říjen ke stažení ZDE

 

pá 1/10, 19.00

Edward Taylor / Divadelní společnost HÁTA

 

VZTAHY NA ÚROVNI

Do apartmá, kde sir Partridge očekává významného hosta, který má rozhodnout o vyvrcholení jeho kariéry, se začnou proti jeho očekávání trousit ženy. Jeho milenka, potom manželka a nakonec úplně neznámá dáma. Je to zkrátka nic dobrého nevěstící kombinace, která je příčinou řetezce záměn, situací a gagů. Do apartmá, kde sir Partridge očekává významného hosta, který má rozhodnout o vyvrcholení jeho kariéry, se začnou proti jeho očekávání trousit ženy. Řetězec záměn je nevyhnutelný.

 

Hrají: Lukáš Vaculík, Viktor Limr, Monika Absolonová / Kateřina Kaira Hrachovcová, Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Vlasta Žehrová, Martin Zounar / Martin Sobotka a další. 

Režie: Antonín Procházka

120 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 420, 400, 380, stání 190 Kč

mimo předplatné

Prodej vstupenek.

 

 

út 5/10, 19.00

Mamut Agency

 

KAFE U OSMANYHO

Originální talk show populárního módního návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity, plná neuvěřitelných historek z jeho života, při kterých se divák baví od první chvíle. Osmany odhalí i to, co mělo zůstat utajeno… Moderuje Eva Decastelo. 

 

Účinkují: Osmany Laffita, Eva Decastelo, Michaela Germotová (nominovaná na cenu Thálie za muzikál Evita) nebo Kamila Nývltová.

90 min.

vstupné: 390 Kč

pronájem

Prodej vstupenek.

 

 

čt 7/10, 19.00 

PATRICIE JANEČKOVÁ A MORAVSKÉ KLAVÍRNÍ TRIO

Talentovaná Patricie Janečková je absolutní vítězkou celosvětové pěvecké soutěže Concorso Internazionale Musica Sacra (Řím), spolupracuje s mnoha českými a slovenskými symfonickými orchestry, zpívala mj. s Petrem Dvorským, Adamem Plachetkou. Patriciin mimořádný hlas zazní za doprovodu špičkového Moravského klavírního tria.

 

100 min. / koncert je s přestávkou

vstupné: 340, 320, 290, stání 150 Kč

 X-1

Prodej vstupenek.

 

 

pá 8/10, 17.00

Ivo Fischer, Petr Kořínek / Divadelní studio Martiny Výhodové

 

MY SE VLKA NEBOJÍME

Repríza hudební komedie, v níž je pohádkový příběh zasazen do světa šoubyznysu.

 

Hrají: Jana Březovská, Romana Boorová, Jakub Kroutil, Karel Bobek, Simona Culková, Aleš Chmelík a další. Studiová kapela: Michal Smrčka, Jan Jeřábek, Zdeněk Novotný.

Režie: Martina Výhodová Valíková. Taneční choreografie: Jan Frádek.

90 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 280 Kč, stání 180 Kč

pronájem

Rezervacece vstupenek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Místo prodeje ZUŠ Znojmo – Martina Výhodová, Rooseveltova 21, Znojmo. Vyzvednutí vstupenek po předchozí domluvě. 

 

 

po 11/10, 19.00

Norm Foster / Divadlo Kalich, Praha

 

LÁSKA V PŘÍMÉM PŘENOSU

Komedie svou originální stavbou připomíná povídkový film. Šest příběhů se odehrává během jednoho večera v jednom menším městě. V prvním z nich dostane manželský pár zaplaceno za sex v přímém rozhlasovém přenosu, v jiném musí rocková hvězda odolávat svodům sotva zletilé fanynky. V dalším zjišťuje majitel striptýzového podniku, jak je těžké propustit neschopnou striptérku… Osudy jednotlivých postav, o které se dělí pět herců, se čím dál více prolínají, zápletka se vrství. A vše se nakonec vrací zpátky k moderátorovi hrátek v přímém přenosu.

 

Hrají: Petr Čtvrtníček, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ivana Korolová / Michaela Tomešová, Martin Kavan / Radek Zima.

Režie: Roman Štolpa

120 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 420, 400, 380, stání 190 Kč

C1-1

 

 

čt 14/10, 19.00

LENKA NOVÁ A PETR MALÁSEK

 

Osobitá zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem Lenka Nová, která se v posledních letech nejvíce prezentovala na koncertech s Michalem Horáčkem, navázala spolupráci s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. Hudební spojení těchto dvou osobností hned po prvních koncertech zaznamenalo velkou pozornost a nadšení publika. V písních, které Lenka prezentuje svým velmi osobitým pojetím, se prolínají příběhy ženy, která vedle krásného hlasu, profesionality a noblesy na podiu zůstává duší a srdcem především obyčejnou holkou, která prožívá životní radosti a strasti všedních dnů a nepřestává věřit v lásku a životní naplnění. Vynikající Petr Malásek pak velmi zkušeně a instinktivně doprovází na klavír jednotlivé písně. V sálech vzniká neopakovatelná atmosféra srovnatelná s koncerty, kdy Petr spolupracoval na jednom podiu s Hanou Hegerovou.

 

90 min. / bez přestávky

vstupné: 340, 320, 300, stání 150 Kč

mimo předplatné

Prodej vstupenek.

 

 

pá 15/10, 18.00

G. Oplustil, L. Neterdová / Divadelní studio Martiny Výhodové

 

KABARET 

Divadelní představení dle televizní předlohy Gustava Oplustila napsala Lenka Neterdová.

 

Účinkují: Kamil Chaloupka, Vojtěch Čabala, Aleš Chmelík, Lucie Fučíková, Simona Culková, Karel Bobek, Jana Březovská, Tomáš Žiaček, Marie Straková a další. Kapela: Jan Jeřábek, Zdeněk Novotný, Milan Žídek a Tereza Stromková.

Režie: Martina Valíková Výhodová.

120 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 300, stání 200 Kč

Rezervacece vstupenek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Místo prodeje ZUŠ Znojmo – Martina Výhodová, Rooseveltova 21, Znojmo. Vyzvednutí vstupenek po předchozí domluvě.

 

 

po 18/10, 19.00

Laurent Baffie / Komorní divadlo Kalich

 

TIK TIK

V čekárně psychiatra se setkávají tři muži a tři ženy různého věku, zaměstnání, osudu. Spojuje je stejný problém: trpí „tikem“, respektive obsedantní neurózou, se kterou se žije těžce. – Do komických situací probleskuje snaha vzájemně si pomoci. Pocit, že nejsou se svými problémy sami, se mění v přesvědčení, jak je důležité najít v sobě odvahu navázat přátelství, možná i lásku. Autor bravurně ovládá proměny nálad, humor, který neomylně vyvolává smích, ale i dojetí. Nápaditě zvládl i překvapivý závěr hry.

 

Hrají: Tereza Kostková, Kristýna Frejová, Eva Josefíková / Šárka Kubíková, Josef Polášek, Václav Knop, Jaromír Nosek.

Režie. Jakub Nvota.

130 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 400, 380, 360, stání 180 Kč

A1-1

 

 

pá 22/10, 19.00

 

SCREAMERS 2021

Po lockdownové pauze se do Znojma vrací travesti skupina Screamers.

 

110 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 320 Kč

pronájem

Prodej vstupenek.

 

 

so 23/10, 19.00

Jordi Galceráno / JT Promotion

 

ÚVĚR

Ředitel banky Gregorio má skvělý život, lukrativní místo, krásnou ženu. V této situaci se objeví nesolventní žadatel o úvěr Antonio. I po odmítnutí je neodbytný a vyhrožuje… Kdo nakonec zvítězí?

 

Hrají: Martin Zounar, Filip Blažek.

Režie: Antonín Procházka.

100 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 420, 400, 380, stání 190 Kč

mimo předplatné

 

 

po 25/10, 19.00

N. V. Gogol / GP-Art

 

BLÁZNOVY ZÁPISKY

Gogol ve svém monologu s neobyčejnou empatií a zároveň se smyslem pro místy až krutou grotesku dává nahlédnout do mysli malého bezvýznamného človíčka, který se stále více propadá do svého šílenství. A Jan Přeučil se opět po letech vrací na jeviště s mistrovským jevištním monodramatem.

  

Hraje: Jan Přeučil.

Režie: Jaroslav Gillar.

70 min. / bez přestávky

vstupné: 200, 180, 160, stání 80 Kč

mimo předplatné

Prodej vstupenek.

 

 

út 26/10, 19.00

Michaela Doleželová, Roman Vencl / VIP Art Company

 

KRÁLOVNY

Lázeňský pokoj možná nevypadá jako vhodné místo pro komedii, ale opak je pravdou. Tři ženy, které se sejdou, by se za normálních okolností nemohly nikdy setkat, nebýt havárie vodovodního potrubí v jednom z lázeňských křídel. - Potvrdí se, že je to humor, co drží člověka nad vodou v těžkých chvílích a pomáhá zdolávat i ty nejtěžší překážky. Královny jsou komedií plnou upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech.

 

Hrají: Jana Boušková, Vilma Cibulková, Karolína Půčková

Režie: Petr Svojtka.

105 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 420, 400, 380, stání 290 Kč

pronájem

Prodej vstupenek.

 

 

st 27/10, 19.00

Pavol Seriš / Divadlo Bolka Polívky

 

POZEMŠŤAN

Sólová klauniáda – bláznivý příběh mimozemšťana, který touží stát se pozemšťanem. Pohybuje se po planetě Zemi a bedlivě nás pozoruje, aby se naučil být jako my. Nemá to ale jednoduché. Jsme totiž podivnější, než si myslel. Podaří se mu pochopit naše chování a zapadnout do společnosti…a

 

Účinkuje: Pavol Seriš

Režie: Hana Mikolášková, Boleslav Polívka

80 min. / hraje se s přestávkou

vstupné: 350, 330, 310, stání 150 Kč

B1-1

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720