Druhý ročník multižánrového minifestivalu PLAYÁDA nabídne podvakrát během léta (15. července a 12. srpna) příval současné hudební tvorby. Pro někoho více či méně známí interpreti z celé republiky, včetně Znojma, vystoupí pokaždé v prostorách hradebního příkopu u Střelniční věže. Akce není vyhrazena tématem ani stylem hudby, zábavu si tu může najít úplně každý, ať už teenager či senior. Kromě kvalitní hudby budete moci vyzvat svého kamaráda na pingpongový match, vyuzkoušet si na workshopu metodu macramé nebo si opéct buřta na ohni. K občerstvení budou připraveny masové i vegetariánské burgery, poličské pivo a horká novinka Farmy u Tří dubů – hruškový cider Perry. Neváhejte si vzít piknikové deky!

 

15. července v prostorách hradebního příkopu u Střelniční věže ("Superpark")  vystoupí:

 

Good Times Only (Praha)

Milovníci pěkných chvil, kteří s hitem Letní třešně bejvaj nejsladší, vyhráli Startér Radia Wave. Aktuálně se připravují na další sezónu s debutovou deskou. Buď u toho, až se bude jejich kuleláskyrvoucí pop s přesahem do teenage daydreamingu linout hradebním příkopem.

https://www.youtube.com/watch?v=I_c02u10e88

 

Branko's Bridge (Praha)

Čtveřice mladých hudebníků, která debutovala v dubnu 2019 s EP Should’ve Been Here, předvádí svým fanouškům dnes již notoricky známou energickou show. V hudbě mísí žánry uplynulého století, zejména psychedelic rock a surf rock, s žánry o něco hlasitějšími: garage rockem a lehce i punkem. 

https://www.youtube.com/watch?v=3Ci3oSHa38c

 

P/\ST (Praha)

Dan a Ivo lezou z hlubin skladů rekvizit, aby vás v rytmu sub-basových žesťů zavřeli do pasti. Past se svírá ze dvou stran. Jedna je vyztužena ocelovými tyčemi a ozvěnami z šachet, tu druhou ukovaly sudety a zkalil ji rap.

https://www.youtube.com/watch?v=B5LI3MQ4mUU

 

 

V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do sálu Znojemské Besedy.

Vstup na akci je volný.

 

1

 

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720