Městské divadlo Znojmo oslaví 12. ročník Noci divadel s podtitulem „proměna“, kdy poprvé uvede program 23. března. Poprvé v jarním termínu, který symbolizuje Světový den divadla. Letos nabídne herecký workshop s Michaelou Dolinovou pro děti i dospělé a večerní představení se skvělou herečkou a zpěvačkou Chantal Poullain.

Workshop herečky Michaely Dolinové promění účastníky v samotné herce. Čekají je pohybové etudy, scénické čtení, práce s monology a dialogy a také povídání o divadelních zážitcích. Večerní koncert Chantal Poullain provede diváky francouzskými šansony. Právě Francie je pro Chantal charakterizující a vedle svých autorských skladeb představí také tradiční známé melodie.

Vstupenky na představení je možné za symbolickou cenu 50 Kč zakoupit v TIC Obroková ve Znojmě.

 

PROGRAM

8.30 / Herecký workshop Michaely Dolinové pro děti

12.00 / Herecký workshop Michaely Dolinové pro veřejnost

18.00 / Koncert Chantal Poullain

Chantal Poullain se kromě herecké dráhy věnuje francouzským šansonům. Hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, šansonově - jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie - to jsou atributy charakterizující Chantal hudební svět. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale zejména tradiční francouzské šansony, a to s šarmem jí vlastním.

19.30 / Afterparty u baru

 

nocdivadel2023 plakat a3 online

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720