Základní informace

Finále Poháru olympijských nadějí 2023
Znojmo
Prostor u rotundy sv.Kateřiny
30.09.2023
30.09.2023
Sport
0.00

Detailní informace

Popis události
Šestnáct nejlepších dorosteneckých lukostřelců z celé ČR se ve čtyřech kategoriích utká o titul Vítěze poháru olympijských nadějí 2023. Na základě kvalifikačních kol, která se konají v průběhu roku 2023, budou vždy nejlepší čtyři z každé kategorie pozváni na finálové klání, které se uskuteční v nádherném prostředí v sousedství rotundy sv. Kateřiny a Znojemského hradu. Akci pořádá Český lukostřelecký svaz ve spolupráci s Lukostřeleckým klubem Znojmo a za podpory města Znojma. Po celou dobu konání akce bude zachován volný přístup pro veřejnost zdarma, s určitým omezením s ohledem na bezpečnost diváků i soutěžících.
Fotografie
Webová stránka události
www.czecharchery.cz

Kontaktní informace

Český lukostřelecký svaz
774721886
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
605412924
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720