Základní informace

Swapni nebo prodej módu
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
27.05.2023
28.05.2023
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Máte doma skvělé kousky, které vám nesedí nebo jste změnili styl? Je vám líto je nechat jen tak viset ve skříni a chřadnout?
Přijďte je swapnout nebo prodat do GaPu!
Máme pro vás dvě slow fashion varianty, jak jim najít nového majitele:
Bezstarostný swap: vybrané kousky (maximálně 10 kusů) k nám můžete během víkendu nosit, svěřit je do naší péče a případně si za to vybrat něco, co padne do oka vám. Vše, co nám na konci akce zbyde, darujeme charitě.
Prodej a chill: rezervuj si u nás prodejní místo (k dispozici bude štendr), vyber si den, případně celý víkend, kdy u nás budeš chtít své kousky prodávat.
Prodejní místa jsou kapacitně omezená a jejich registrace je nutná nejpozději do středy 24. 5. Pro registraci stačí napsat e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přiďte potěšit své svědomí a podpořit princip slow fashion. K tomu si můžete dát skvělou kávu či drink u nás na baru, z repráků bude hrát příjemný chill.
Vstup zdarma.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/swapni-nebo-prodej-modu

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720