Základní informace

Kurz intuice
Znojmo
Holandská 2732/8, Znojmo
25.09.2023
25.09.2023
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Chtěli byste lépe vnímat znamení, komunikovat se svou intuicí a anděly?Naučit se čistit a léčit své srdce? Umět rozpoznat, kdy jednáme z ega a kdy ze srdce? Srdečně vás zvu na Kurz rozvíjení intuice, který proběhne osobně ve Znojmě. První část osobního kurzu začíná v pondělí 25.9.2023 od 16.30hodin (cca 1,5h. - 2h., další termíny domluvíme společně). Pokud jste zdaleka a máte o kurz zájem, můžeme si domluvit další termín a kurzu se zúčastníte on-line. Z obsahu - například:- zasvěcení do Akášické kroniky - možnost získání informací z Akášické kroniky - setkání se svým Avatarem - co byla Harmonická konvergence - výuka výkladu andělských karet - práce s krystaly - čištění a harmonizace aury, čaker - sjednocená čakra - cvičení na čištění čaker a propojení se zemí - práce Média - informace o druzích přivtělených duší a jak se spojit s duší zemřelého - cvičení na otevření srdce - čistící technika na prozáření vašich citových zranění, léčení a uzdravení
- informace o druzích ega aj.
Fotografie
Webová stránka události
www.pomocsvetla.cz

Kontaktní informace

Broňa Kubějová
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720