Základní informace

Noční prohlídka Znojma se ZNOVÍNským vínem
Znojmo
25.07.2020
25.07.2020
Víno
346.00

Detailní informace

Popis události
Firma Balance coffee & wine pořádá ve spolupráci se Znovín Znojmo noční prohlídku města Znojma spojenou s řízenou degustací vín.
V rámci prohlídky města Znojma se budou degustovat vína na netradičních místech historické části, a to například v Hradebním příkopě se Střelniční věží, na vyhlídce v okolí Kostela svatého Mikuláše nebo u známé Rotundy svaté Kateřiny. Po celou dobu prohlídky se o Vás bude starat certifikovaný průvodce a sommelier.
Ochutnáte celkem 6 vzorků špičkových vín, doba trvání cca 2 - 2,5 hod.
K vínu pro vás bude opět přichystaný velmi oblíbený chléb s vlašskými ořechy, dále ochutnáme například pekméz z odrůdy Pinot noir, který Balance coffee & wine vyrábí podle originální turecké receptury. V průběhu prohlídky se zastavíme před kavárnou Balance coffee & wine, kde ochutnáme vzorek filtrované kávy, která bude připravená z kávy, kterou si sami pražíme.
KDY? Sobota 25. 7. 2020 od 20. 00 hod. (sraz alespoň 5 – 10 minut před začátkem)
KDE? Balance coffee & wine
Fotografie
Webová stránka události
www.balancecoffeewine.cz

Kontaktní informace

BALANCE coffee & wine s.r.o.
602743301
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
602743301
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720