Základní informace

Adventní Znojmo s vůní punče...
Znojmo
Ulice Přemyslovců, zastávka elektrobusu Znojmáček, Znojmo
15.12.2023
15.12.2023
Kultura/zábava
250.00

Detailní informace

Popis události
Opět se nám přiblížil závěr roku a sním jedno z jeho nejkrásnějších období, Advent. Pro ten letošní jsme pro Vás ve Znojmě připravili NOVINKU!
Bude se jednat o pravidelné večerní procházky adventním Znojmem se šálkem voňavého horkého domácího punče podle vlastní receptury. Procházka vám představí nejvýznamnější památky města, zavede vás na krásná místa a vzhledem k tomuto období hned do dvou jeho kostelů. A protože je počet míst omezen, neváhejte a přihlaste se na některý z vypsaných pátečních termínů již nyní na čísle +420 737 449 099.Pro rodiny, firemní a zájmové skupiny nad 10 osob uděláme rádi prohlídku ve vybraný den a čas dle vašich i našich možností.
Neváhejte a zavolejte. Určitě se domluvíme.
Fotografie
Webová stránka události
www.nadeci.cz; www.moraviantours.cz

Kontaktní informace

REMO-Agency
737449099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737449099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720