Základní informace

Křesťan a práce
Znojmo
Znojmo, fara Louka
16.02.2024
16.02.2024
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Přednáška a beseda na téma „ Křesťan a práce“. Jak se na práci dívat z hlediska Písma svatého a sociálních encyklik, jak se prací podílíme na Božím díle stvoření a vykoupení a také jako na příležitost k radosti a vděčnosti, a jak se toto vše dotýká současných profesích.
Boleslav Vraný vystudoval napřed inženýra na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT, pak doktorát na Matfyzu a nakonec ještě bakaláře na Katolické teologické fakultě UK.
16.2.2024 v 19.oo hod. , fara v Louce, Znojmo
Fotografie
Webová stránka události

Kontaktní informace

ČKA Znojmo
730430417
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
730430417
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720