Základní informace

Workshop / Knihvazba s Kačkou S.
Znojmo
Kollárova 27
02.03.2024
02.03.2024
Kultura/zábava
750.00

Detailní informace

Popis události
Čas a místo
02. 3. 2024 10:00 – 15:00

O události
Nenašli jste deník, který by byl pro vás ten pravý? Který by vám vyhovoval barvou, tvarem či vazbou? Tento workshop je skvělá možnost vyrobit si svůj vlastní, autorský a přesně podle vašich představ.

Co vás na kurzu čeká? Podíváme se na základní dělení vazeb, ušijeme si knižní blok a vybereme potahový materiál či jeho vzor, kterým obalíme knižní desky s vazbou V8 (tuhá vazba). A to vše zakončíme spojením knižního bloku a desek.

Vezměte si s sebou nějaké starší oblečení (hlavně kvůli lepidlu). Veškerý materiál na výrobu i ozdobu bude k dispozici, ale pokud máte vlastní potahový materiál nebo zajímavý vzor, který byste chtěli použít, klidně si ho přineste.

Kateřina Strýčková pracuje jako grafička. Studovala obor grafický design na Střední umělecké škole v Brně s nástavbou v oboru Knihař na Střední škole polygrafické Brno.

Vstupné: 750 Kč (pouze předprodej, kapacita max. 8 osob).
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/workshop-knihvazba-s-kackou-s

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737 264 649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737 264 649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720