Základní informace

DIVADELNÍ LOUKA – Hodina duchů
nádvoří kláštera v Louce
nádvoří kláštera v Louce
05.08.2021
05.08.2021
Komeční
500.00

Detailní informace

Popis události
Začátek představení/koncertu: 05.08.2021 - 20:30
Délka představení/koncertu: 90minDIVADLO ARTUR, PRAHA
Duchové mají stejné problémy jako my. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co vlastně znamená ocitnout se v sedmém nebi. A co tak asi může být v tom pátém nebo šestém…? A co když s posledním výdechem nic nekončí? - Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se pro duchy otevírá možnost odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I tam řádí úřední šiml. Když se pak na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapáleného esoterika a další, je o zábavu postaráno.
Režie: Jindra Kriegel. Hrají: Bořek Slezáček, Eva Decastelo, Pavlína Mourková, Michal Kavalčík, Lucie Linhartová, Jindra Kriegel, Josef Hervert, Petr Semerád.
Hraje se s přestávkou.

Vstupné 500 Kč.
Fotografie
Webová stránka události
www.vstupenkyznojmo.cz

Kontaktní informace

Znojemská Beseda
515 222 552
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
515 222 552
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720