Základní informace

Zjištění své kondice
Znojmo
Sokolská 1268/24
21.01.2022
22.01.2022
Komeční
0.00

Detailní informace

Popis události
Chcete vědět, jak je na tom vaše tělo? Přijďte se změřit Kondičním orgánovým skenerem: kondici jednotlivých orgánů, obsahu minerálů a vitamínů v organismu, obsahu tuku v těle, stavu krve a kostí
obsahu těžkých kovů a jiných škodlivých látek v organismu. Přístroj využívá přirozeného biomagnetického záření buněk lidského těla, a jeho měřením vyhodnocuje oslabení jednotlivých funkcí.
Co získáte: změření, vyhodnocení, závěrečná komplexní zpráva - 72 stran a praktická doporučení ke zlepšení stavu. Více informací na mém webu, objednávky po telefonu.
Těším se na setkání s Vámi :-).
Fotografie
Webová stránka události
https://bronakubejova.cz/co-delam/kos/

Kontaktní informace

Bronislava Kubějová
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720