Základní informace

Dny otevřených sklepů
Šatov
Sklepní ulice Šatov
02.06.2023
04.06.2023
Víno
300.00

Detailní informace

Popis události
V pátek od 16 do 20 a v sobotu od 10 do 20 zavítáte do 19 sklepů našich vinařů, kteří pro vás otevřou své brány. V neděli si u vinařů můžete nakoupit vína v čase 10-12 hodin.
Kromě skvělého vína bude připraveno také dostatek zastávek s jídlem, káva a bohatý kulturní program. Věříme, že projít všechny sklepy je náročné a tak i letos bude k dispozici koňský povoz, který je ideálním dopravním prostředkem k pohybu mezi jednotlivými sklepy. Samozřejmě vás neochudíme ani o oblíbenou razítkovou soutěž, ve které se jako tradičně hraje o hodnotné ceny - vína našich vinařů. Doporučujeme, abyste si do svých telefonů uložili naši webovou aplikaci satov.ad4wine.com, kde naleznete informace o vinařích a také nabízená vína.
Vstupenky budou k zakoupení u všech vinařů a platí na oba dny. Cena vstupenky je 300,- a zahrnuje mapku, skleničku a poukázku na nákup vína v hodnotě 100,-. Za vína se platí v hotovosti u každého vinaře.
Více informací naleznete na www.vinarisatov.cz
Fotografie
Webová stránka události
https://www.vinarisatov.cz/akce/11

Kontaktní informace

Vinaři Šatov
777591159
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
777591159
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720