Základní informace

Rozsvícení vánočního stromu a jarmark
Znojmo
Nemocnice Znojmo
30.11.2023
30.11.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Přijďte s námi společně přivítat čas porozumění i splněných přání a naladit se na adventní čas. Bude pro vás připraven vánoční jarmark, kulturní program a doufáme, že nám pomůžete s dětmi v rozsvítit vánoční strom vaší nemocnice. Na jarmarku si budete moci zakoupit něco na zahřátí nebo drobné dárky.
Fotografie
Webová stránka události
www.nemzn.cz

Kontaktní informace

Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace
515 215 556
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
515 215 556
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720