Základní informace

Silberbauerovo hudební Podyjí - Děti a hudba III.
Louka
klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava
07.10.2023
07.10.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Mezinárodní hudební festival Silberbauerovo hudební Podyjí se koná již čtvrtým rokem. Hudební díla budou prezentována ve svatostáncích jižní Moravy a Dolního Rakouska (v okolí rakouského Thayatalu) převážně na hudebních nástrojích z dílny znojemského varhanáře Josefa Silberbauera a jeho učitele Ignáce Jakoba Floriána Casparida. Festival má podtitul „neobyčejná propojení“.
Říjnové koncerty odstartuje tradiční koncert „Děti a hudba“, který se koná již potřetí a podporuje nadané žáky ZUŠ v možnosti koncertního vystoupení před publikem. Koncert se uskuteční 7. 10. v 18 hodin v klášterním kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava v Louce u Znojma. Na koncertě vystoupí žáci ze ZUŠ Mikulov, ZUŠ Pohořelice, Veselá škola na Praze 1 a hudební škola Waidhofen an der Thayatal.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.hudebnipodyji.eu/koncerty/

Kontaktní informace

Opus Organum z.s.
728817785
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
728817785
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720