Základní informace

Adventní Znojmo s vůní punče...
Znojmo
Ulice Přemyslovců, zastávka elektrobusu Znojmáček, Znojmo
01.12.2023
01.12.2023
Kultura/zábava
250.00

Detailní informace

Popis události
Opět se nám přiblížil závěr roku a sním jedno z jeho nejkrásnějších období, Advent. Pro ten letošní jsme pro Vás ve Znojmě připravili NOVINKU!
Bude se jednat o pravidelné večerní procházky adventním Znojmem se šálkem voňavého horkého domácího punče podle vlastní receptury. Procházka vám představí nejvýznamnější památky města, zavede vás na krásná místa a vzhledem k tomuto období hned do dvou jeho kostelů. A protože je počet míst omezen, neváhejte a přihlaste se na některý z vypsaných pátečních termínů již nyní na čísle +420 737 449 099.Pro rodiny, firemní a zájmové skupiny nad 10 osob uděláme rádi prohlídku ve vybraný den a čas dle vašich i našich možností.
Neváhejte a zavolejte. Určitě se domluvíme.
Fotografie
Webová stránka události
www.nadeci.cz; www.moraviantours.cz

Kontaktní informace

REMO-Agency
737449099
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
737449099
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720