Základní informace

Výstava / Kateřina Ondrušková: FUMO
Znojmo
Kollárova 27
19.04.2024
02.06.2024
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Vernisáž: 19. 4. 2024, 20:00

„Pod jemným dýmem,
prožitým snem,
prospaným dnem,
prorůstám pod mračnem.“

Nejpřirozenější malbou v přírodě je maskování zvířat a rostlin. Při pozorování zvěře se učíme velké vnímavosti. Ta je silnou stránkou malířky Kateřiny Ondruškové (1991). Její senzibilita je a vždy byla přenášena na sítnici pozorovatele. V obrazech číhá tajemství. Jinotaji se hemží paletové středobody s fialovými a narůžovělými pigmenty mezi křehkými křídly barevných motýlů a ptáků. Střípek naděje se skrývá pod dřevitým větvením a jemným vánkem zelených lístků, jenž oživují lidské vzpomínky.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/vystava-katerina-ondruskova-fumo

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
737264649
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720