Základní informace

DIVADELNÍ LOUKA – Hodina duchů
nádvoří kláštera v Louce
nádvoří kláštera v Louce
05.08.2021
05.08.2021
Komeční
500.00

Detailní informace

Popis události
Začátek představení/koncertu: 05.08.2021 - 20:30
Délka představení/koncertu: 90minDIVADLO ARTUR, PRAHA
Duchové mají stejné problémy jako my. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co vlastně znamená ocitnout se v sedmém nebi. A co tak asi může být v tom pátém nebo šestém…? A co když s posledním výdechem nic nekončí? - Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se pro duchy otevírá možnost odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I tam řádí úřední šiml. Když se pak na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapáleného esoterika a další, je o zábavu postaráno.
Režie: Jindra Kriegel. Hrají: Bořek Slezáček, Eva Decastelo, Pavlína Mourková, Michal Kavalčík, Lucie Linhartová, Jindra Kriegel, Josef Hervert, Petr Semerád.
Hraje se s přestávkou.

Vstupné 500 Kč.
Fotografie
Webová stránka události
www.vstupenkyznojmo.cz

Kontaktní informace

Znojemská Beseda
515 222 552
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
515 222 552
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720