Základní informace

Zážitkový program "Na deci za vinaři VOC"
Znojemsko
Hnanice, Šatov, Suchohrdly
04.07.2023
04.07.2023
Víno
490.00

Detailní informace

Popis události
Neváhejte a pojeďte "na deci". Novinka letošní sezóny navazující na úspěšný projekt Vinobus je určená všem milovníkům znojemských vín. Nastupte s námi ve zvolený termín do luxusního minibusu Mercedes Benz a pojeďte s námi v doprovodu zkušeného průvodce hned ke třem skvělým VOC vinařům našeho regionu. I tentokrát nás čeká jedno větší, jedno menší vinařství a na závěr úžasná LAHOtéka s pohledem na celou Znojemskou vinařskou podoblast. Ochutnáte ta nejlepší vína, poznáte jedinečný kraj s jeho širokou nabídkou služeb a ještě se výborně pobavíte. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte náš web a nebo si raději už dnes rezervujte svoje místo již na webu www.nadeci.cz
PS: V případě zájmu o odvoz na program z vašeho hotelu nás neváhejte včas kontaktovat na telefonním čísle +420737449099. Těšíme se na Vás!
Fotografie
Webová stránka události
www.nadeci.cz

Kontaktní informace

Moravian Tours, s.r.o.
+420737449099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420737449099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720