Základní informace

Koncert / Simon Light
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
30.06.2023
30.06.2023
Koncert
100.00

Detailní informace

Popis události
Celovečerní live performance a slavnostní křest EP Rebuild Me umělce Simona Lighta. Jako host vystoupí IDM producent a malíř Goldak (UK). Ve spolupráci s umělkyní a performerkou Sárou Veselou bude poslech zintenzivněn současnou one-time vizuální levitující instalací.
Simon Light je umělec a hudební producent současně žijící v Londýně, pochází však ze Znojma. Touto akcí se tak navrací do míst počátku jeho tvorby, která je výrazně ovlivněna neukotveným post-dubstepovým obdobím v Británii. Simon mimo jiné vystavěl autentický zvuk, jehož charakter ve své tvorbě buduje v kontrastu prožitých osobních zkušeností.
Hlavním motivem projektu Rebuild Me je narativ destrukce. Destrukce, která se s časem proměňuje v křest. Tento dějový motiv Simon reflektuje v nevšední kombinací v designu zvuků a vlastního zpěvu, která svojí laskavou intenzitou umožňuje posluchači zrcadlit promítnuté osobní zkušenosti ve zkušenostech vlastních a poskytuje tak nevšední autentický zážitek.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/koncert-simon-light

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720