Základní informace

Seminář na téma "Jak být více sám sebou"
Znojmo
Hotel u Divadla, nám. Republiky 878, Znojmo
24.06.2023
24.06.2023
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Jak vidíte sami sebe? Jste myšlenkami u sebe nebo ostatních? Znáte své vlohy a schopnosti? V sobotu 24.6.2023 od 9.hodin se budeme na Semináři s konstelacemi na téma " Jak být více sám sebou" těmito tématy zabývat. Poznáte lépe sami sebe a budete se vidět jinýma očima ?. Proměníte hodnocení sebe sama na pozitivní. Naučíte se nezabývat příliš někým jiným, protože tak opouštíte sami sebe. A potom vám možná nezbývá mnoho času na vaši seberealizaci. Projdeme si cvičení, které vám ukáže, jaké možné překážky vám brání ve splnění přání nebo být sami sebou. Je jedno, kde stojíte, důležité je, kam jdete ?. Seminář vám pomůže přijmout se takoví jací jste, přiznat si slabiny, odkýt své možnosti. Vzít svůj život do vlastních rukou a prožít ho s radostí a lehkostí. Více informací v Událostech na FB Kompas radosti.
Fotografie
Webová stránka události
www.bronakubejova.cz

Kontaktní informace

Broňa Kubějová
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720