Základní informace

Gala koncert Pavla Šporcla
nádvoří Jihomoravského muzea
nádvoří Jihomoravského muzea
09.07.2021
09.07.2021
Koncert
490.00

Detailní informace

Popis události
Hudební virtuóz a živel Pavel Šporcl již 15 let spolupracuje s festivalem jako jeho patron. Koncertní program vystihuje letošní dramaturgii festivalu. Mezi jinými v programu zazní ve světové premiéře skladba pro sólové housle Lukáše Sommera „Variace na covidové téma“. Účinkují: Pavel Šporcl – housle, Petr Jiříkovský – klavír, Bára Kodetová – zpěv a moderace, Lukáš Sommer – kytara a další.

Koncert začíná v 18 hodin.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.hudbaznojmo.cz/akce/gala-koncert-pavla-sporcla/

Kontaktní informace

Hudba Znojmo
606 029 286
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
606 029 286
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720