Základní informace

Tour de Varhany
Louka
kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, Znojmo - Louka
11.07.2021
11.07.2021
Koncert
0.00

Detailní informace

Popis události
Brněnský varhaník Martin Jakubíček a jeho katastrofický varhanní projekt. Od válečné hudby přes hudbu, která zanikla v požárech klášterních kůrů, až po hudbu takových živlů jako byl český skladatel František Kočvara. Originální putovní projekt, kdy návštěvníci následují na třech koncertech v krásných kostelech Znojemska uznávaného hudebníka. První koncert startuje u nejstarších původních varhan na Moravě v Louce.

Začátek od 11 hodin.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.hudbaznojmo.cz/akce/tour-de-varhany/

Kontaktní informace

Hudba Znojmo
606 029 286
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
606 029 286
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720