Základní informace

Vrbovecké vinobraní
Vrbovec
Vrbovecká sklepní ulička
29.10.2022
29.10.2022
Víno
200.00

Detailní informace

Popis události
Cech vinařů Vrbovec navazuje na staré vinařské tradice slavnostního ukončení vinobraní. Zveme Vás na slavnostní vinobraní do Vrbovce! Program: - průvod Cechu vinařů Vrbovec a Spolku přátel Hroznové kozy od Pocty sv. Urbana k historickému kládovému lisu ve sklepní uličce - slavnostní lisování posledního hroznu Vrboveckého vinobraní za doprovodu cimbálové muziky - ukládání kozla na zimu do sklepa k šenkýřce - obdarovávání vinařů a otvírání sklepů k ochutnávkám - večerní zábava "Vinobraní" s tradičními zvyky a stylovou výzdobou Cech vinařů Vrbovec a obec Vrbovec zvou na kvalitní burčák, mladá i starší vína, občerstvení, hudbu a zábavu.
Fotografie
Webová stránka události
www.cechvrbovec.cz

Kontaktní informace

Cech vinařů Vrbovec
724009066
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
724009066
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720