ŠUMAŘ NA STŘEŠE A1 NOVÝ TERMÍN

A1 20/21


Typ představení: muzikál

 

Začátek představení/koncertu: 16.03.2021 - 19:00

Délka představení/koncertu: 130min

 

Těšínské divadlo
Šolom Alejchem - Joseph Stein
Legendární muzikál o síle tradic, lásky, rodinných vztahů a potřebě tolerance. Největší starostí chudého židovského mlékaře Tovjeho je dobře provdat své dcery a zajistit jim lepší budoucnost. Ale ony poruší tradici a muže svých srdcí si najdou samy. Celý příběh je zasazen do Ruska počátku 20. století, do období velkých antisemitských pogromů. - Mnoha cenami ověnčený a svými tématy aktuální muzikál proslavil nejen jeho silný a moudrý příběh, ale i slavné melodie.
Režie: Petr Kracik, Hrají: Miroslav Liška, Šárka Hrabalová, Petra Sklářová, Bára Vidomská, Eliška Adamovská, Natálie Brázdilová/ Valerie Skalická, Eliška Žylková a další.
Délka představení 130 minut. Hraje se s přestávkou. Vstupné 350, 330, 310, stání 155 Kč.

 

Kapacita představení: 300

Počet volných míst: 116

 

 


Zpět na přehled

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek v TIC, rezervace nevyzvednuté týden před představením jdou do prodeje, zbylé vstupenky z předplatného lze zakoupit v TIC, příp. v pokladně Městského divadla půl hodiny před představením.

 

Internetové rezervace na www.vstupenkyznojmo.cz. Rezervace i prodej vstupenek na www.vstupenkyznojmo.cz také na Ples Města Znojma, na pohádky a koncerty, listování konané ve štukovém sále Znojemské Besedy.

 

Zpět se vstupenky přijímají v případě zrušení akce.   

Turistické informační centrum je prodejní místo on-line vstupenek sítě:

 

Infocentrum neprovádí rezervace, vstupenky si rezervují zájemci sami přes internet na www.ticketstream.czwww.ticketportal.cz., www.ticketmaster.czwww.smsticket.cz.

 

Datum platnosti rezervace je uvedené na potvrzení o rezervaci. Vstupenky musí být vyzvednuty v prodejním místě (např. v Turistickém informačním centru ve Znojmě). K vyzvednutí rezervovaných vstupenek je nutné mít ve všech případech přidělené rezervační číslo.

Návod k zakoupení online vstupenek.

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720