Vytisknout

Znojemské podzemí – klasická prohlídková trasa

Klasická prohlídková trasa znojemským historickým podzemím poučí jak dospělé poutníky nebo dobrodružné povahy, tak i děti. Vrhněte se bez obav o svůj vlastní osud do míst, kam středověcí válečníci vstupovali jen s největšími obavami. Současní projektanti pro vás přichystali závan historie v dobovém obalu, ale za použití nejmodernějších technologií a se zvukovou i světelnou kulisou zrozenou v jedenadvacátém století.

Na této trase absolvujete celkem 14 zastávek, kde na vás čekají rakve s kostrami nebožtíků, mučící nástroje i s utrápenými zločinci, modlící se mnich, skřeti a mnoho dalšího. Asi hodinová prohlídka je sice tajuplným představením dramatických scén v historických podzemních kulisách města, přesto je trasa vhodná jak pro dospělé, tak i děti.

 

• Vstupenky online je možné zakoupit pouze za cenu základního vstupného. Snížené vstupné lze zakoupit osobně na pokladně podzemí.

• Rezervace je nutné vyzvednout NEJPOZDĚJI 15 minut před začátkem prohlídky, v opačném případě rezervace bez náhrady propadá a uvolněná místa jsou nabídnuta dalším návštěvníkům. 

 

Z důvodu aktuálních opatření je nutné při vstupu na prohlídku předložit  následující doklady.