Základní informace

Kurz Hormonální jógy - 8 setkání
Znojmo
Jezuitské nám. 1
14.09.2020
09.11.2020
Komeční
0.00

Detailní informace

Popis události
Hormonální jóga přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou nebo rozkolísanou hladinou hormonů, nespavost, emocionální nestabilitu, pocity stresu, paniky, deprese a únavy,
intelektuální symptomy, snížení paměti, oslabená štítná žláza, přibírání na váze, úbytek svalstva, premenstruační syndrom, nepravidelnosti menstruace, symptomy přechodu, návaly, cysty na vaječnících (PCOS), neplodnost, předčasný přechod, akné, suchou pleť, vypadávání vlasů, lámavé nehty.
Je výbornou prevencí do budoucna, optimální péčí o zdraví.
Naučíte se celou sestavu cviků = vše, co potřebujete
Fotografie
Webová stránka události
http://hormonyoga.cz/seminare/

Kontaktní informace

PaedDr. M. Mangová
602526957
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
602526957
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720