• Hotel Bermuda – Čermákova 1, www.hotelbermuda.cz

• Hotel Clemar – Václavské nám. 12/3 a 14/5, www.hotelclemar.cz

• Hotel Kateřina – Na Valech 7, www.hotelkaterina.cz

• Hotel Lahofer – Veselá 13, www.lahofer.cz

• Hotel Morava – Horní náměstí 16

• Hotel N *** – Křížové náměstí 62, www.hoteln.cz

• Premium wellness & wine hotel – Pražská 100, www.premiumhotel.cz

• Hotel Residence TGM – Masarykovo náměstí 12, www.hoteltgm.cz

• Hotel U Divadla – náměstí Republiky 16, www.udivadlahotel.cz

• Penzion Kaplanka – U Branky 6, www.kaplanka.cz

• Penzion U Mikuláše – Mikulášské náměstí 8

• Pension Archa – Vlkova 4, +420 515 225 062, www.pensionarcha.cz

• Pension Grant Lux – Pasteurova 1, +420 608 971 345, www.pension-grant-lux.com

• Pension Jesuitská – Jezuitská 5, +420 603 830 130, www.jesuitska.cz

• Penzion Solnice – Horní Česká 19, +420 775 202 010, www.penzionsolnice.cz

• Penzion U císaře Zikmunda – Horní náměstí 5, www.znojmo-penzion.cz

• Penzion U Hradeb – Dolní Česká 25, www.penzionuhradeb.cz

• Penzion Zlatý vůl – Vlkova 3, +420 603 448 866, www.zlatyvul.cz

• Rezidence Zvon – Klácelova 11, +420 775 611 128, www.rezidence-zvon.cz

• Penzion Harvart – Václavské náměstí 6, www.penzion.harvart.cz

• Apartmán Antonínská – Antonínská 3

• Pension Kulíšek – Velká Michalská 7, www.pensionkulisek.cz

• Motorest penzion u benziny – Pražská 94

• Pension Ida – M.Kudeříkové 16

• Pension Nad Dyjí – Na Kolbišti, www.pension-naddyji.cz

• Penzion U Parku – Žižkovo náměstí 3

• Penzion Klim-ex – Vinohrady 26, www.penzionkimex.cz

• Penzion 17 – Vinohrady 17, www.penzion17.cz

• Penzion Na Návrší – Na Návrší 9, www.nanavrsi.cz

• Penzion Znojmo – Hakenova 29, www.penzion-znojmo.cz

• Penzion Morava – Hakenova 16, www.penzionmorava.cz

• Penzion Linda – Vídeňská 44, www.penzion-linda.cz

• Pension Jerry – Na Hrázi 22, www.penzionjerryznojmo.cz

• Penzion Salp – Na Hrázi 11

• Penzion Zita – Na Hrázi 28, www.pensionzita.cz

• Penzion Sedlák – Na Hrázi 32, www.penzionsedlak.kvalitne.cz

• Penzion Fox – Na Hrázi 69, www.penzionfox.cz

• Penzion Eden – Šatovská 8, www.edenpenzion.cz

• Apartmány Daun – Masarykovo náměstí 23, www.palacdaun.cz

• Chez Martine – Pražská 25, www.chezmartine.cz

• Penzion Stará Pekárna – Velká Mikulášská 3, www.1starapekarna.cz

• Penzion Viktoria – Dvořákova 6, www.viktoria-znojmo.cz

• Penzion Central – Sokolská 49, www.penzioncentral.cz

• Vinařské apartmány – Koželužská 82, www.vinarskeapartmany.cz

• Pension Phoenix – Bezručova 7

• Tábořiště Vodácké centrum Znojmo – U Obří hlavy 7

• Camp Znojmo – Loucká 32, www.campznojmo.cz

 

Stáhněte si leták Ubytování ve Znojmě v plné velikosti.

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720

czech republic logo