Základní informace

Workshop enkaustiky / malování horkým voskem
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
10.06.2023
10.06.2023
Vzdělávání
800.00

Detailní informace

Popis události
Enkaustika je výtvarná technika pocházející z antiky. Za využití horkého barevného vosku je možné vytvářet velmi zajímavé obrazy, přáníčka, či dekorovat prostorové předměty (kraslice, krabičky apod.). Technika je oblíbená pro její jednoduchost, proto ji zvládne i zájemce bez předchozí výtvarné zkušenosti. Workshop je určen pro dospělé, kteří si chtějí vyzkoušet, jak jednoduše přenést svou fantazii na papír.
Lektorka Alice Kružíková se intenzivně zabývá enkaustikou čtyři roky. V současné době pořádá výtvarné dílny na festivalech a ve školách, kratší workshopy i celodenní kurzy.
Vstupné: 800 Kč (pouze předprodej)
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/workshop-enkaustiky-malovani-horkym-voskem

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720