Základní informace

BURČÁKFEST 2021 – ZRUŠENO
Znojmo
Loucký klášter
24.09.2021
25.09.2021
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Pokud si chcete opravdu pochutnat na pravém dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy Znovín Znojmo a k tomu ještě posedět v příjemném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou, pak je burčákový festival tou pravou akcí, která se koná na nádvoří Louckého kláštera ve Znojmě ve dnech 24.-25. září. Během programu si můžete užít spousty hudební produkce a v neposlední řadě také tradiční šlapání hroznů bosýma nohama. Pro bližší informace sledujte naše webové stránky.
Fotografie
Webová stránka události
www.burcakfest.cz

Kontaktní informace

Mgr. Ilona Irmannová
731 441 092
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776 360 366
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720

czech republic logo