Základní informace

Vánoční Pop up v GaPu
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
02.12.2022
11.01.2023
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Přijďte si vybrat originální dárek pro vás a vaše blízké. V novém formátu prodejní výstavy současného designu nabídne galerie GaP vázy studia Křehký, značky QUBUS, Terezy Hruškové, Jakuba Berdycha, keramiku z dílny Maxima Velčovského, stojany na knihy, literaturu nejen o umění, autorské plakáty, hrnky a spoustu dalšího současného českého designu!
Vstup zdarma.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/vanocni-pop-up-v-gapu

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720