Základní informace

Cestování / Milan Václavík: Jihovýchodní Asií od severu na jih + netradiční ochutnávka
Znojmo
Kollárova 27
23.04.2024
23.04.2024
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
S Milanem procestujeme jihovýchodní Asii od severu k jihu. Projdeme se starobylou Hanoí i moderním „Saigonem“ – městem neřesti. Odpočineme si na tropickém ostrově Phu Quoc, přespíme na lodi ve světoznámé zátoce Ha Long Bay, navštívíme fabriky na rybí omáčku a podíváme se i do Kambodže na úžasný chrámový komplex Angkor! V Kambodži se vydáme lodí na jezero Tonle Sap a podíváme se i na tradiční výrobu palmového cukru.
Milan Václavík navštěvuje Asii už deset let. Pracuje zde jako průvodce a věnuje se také extrémním pokrmům. Proto se také podíváme, co všechno se v tomto koutě světa pojídá. Pro návštěvníky bude připravena ochutnávka hmyzí kuchyně.
www.crunchy.cz
www.cestyschuti.cz
Čas a místo
23. 4. 2024 19:00
Kollárova 27, Znojmo
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/cestovani-milan-vaclavik-jihovychodni-asii-od-severu-na-jih-netradicni-ochutnavka

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737 264 649
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
737 264 649
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720