Základní informace

HUDBA NA VINICÍCH - LUCIE BÍLÁ
LAHOFER
Vinice 579, 671 82 Dobšice
07.07.2023
07.07.2023
Koncert
790.00

Detailní informace

Popis události
Tuzemské vinohrady rozezní populární série koncertů Hudba na vinicích. Hudba na vinicích spojí už počtvrté kvalitní živou hudbu, sklenku dobrého vína a malebné prostředí vinic. Unikátní projekt, který si získal oblibu nejen stran veřejnosti, ale i předních českých muzikantů, se v nadcházejícím roce bude konat v pěti lokacích od jara až do podzimu. Do oceňovaného vinařství LAHOFER se vrátí David Koller, Tomáš Klus, Čechomor, Queenie, Mig 21, Jelen nebo Pokáč. Nově zahrají Lucie Bílá, Vašo Patejdl a Lenny. Vstupenky na deset jednotlivých koncertů jsou už nyní k zakoupení na hudbanavinicich.cz případně na xticket.cz.
O Hudbě na vinicích
Projekt Hudba na vinicích propojuje živou muziku se skvělým vínem, to vše v nádherných lokalitách českých a moravských vinařství Château Valtice, Sonberk, Zlome&Vávra Boršice, LAHOFER či Johann W v Třebívlicích. Koncertní speciál bude probíhat přes celé léto až do září.
Fotografie
Webová stránka události
www.hudbanavinicich.cz

Kontaktní informace

Hudba na Vinicích
725786537
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725786537
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720