Základní informace

Zpátky v čase
Znojmo
areál Znovínu a Louckého kláštera - Znojmo Louka
01.07.2023
01.07.2023
Kultura/zábava
350.00

Detailní informace

Popis události
Zábavný rodinný retro festival „Zpátky v čase“ určený pro všechny generace. Ukažme dětem, jak vypadalo naše dětství bez mobilů a tabletů! Bavme se formou her, které hráli naši rodiče. Zážitky si nekoupíte a společné vzpomínky Vám nikdo nevezme.
První červencová sobota  ve Znojmě  a poslední sobota v srpnu v Třebíči, bude patřit dětem a nejen jim ale i rodičům, babičkám, dědečkům…. Zkrátka všem , kdo se chtějí bavit a trochu si zavzpomínat na to, jaké to bylo, kdy tou nejdůležitější starostí dětí nebylo mít nejnovější model telefonu, ale mít partu kamarádů, fajn parťáků, se kterými byl každý den úžasnou výpravou za dobrodružstvím.
Festival „Zpátky v čase“ je příležitostí vrátit se o pár let zpátky a užít si den plný radosti a smíchu s lidmi, které máte rádi. Čeká vás nejen spousta her, ale i bohatý doprovodný program.

Ceny vstupenek (od 1. 5. 2023 a vstupné na místě):
DOSPĚLÝ, DÍTĚ (starší 15 let) - 350 Kč
DÍTĚ (3 - 15 let) - 150 Kč
DÍTĚ (do 3 let) - ZDARMA
Fotografie
Webová stránka události
www.zpatkyvcase.cz

Kontaktní informace

Retro rodinný festival s.r.o.
606 392 417
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776102125
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720