Základní informace

Cestování / Milan Václavík: Jihovýchodní Asií od severu na jih + netradiční ochutnávka
Znojmo
Kollárova 27
23.04.2024
23.04.2024
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
S Milanem procestujeme jihovýchodní Asii od severu k jihu. Projdeme se starobylou Hanoí i moderním „Saigonem“ – městem neřesti. Odpočineme si na tropickém ostrově Phu Quoc, přespíme na lodi ve světoznámé zátoce Ha Long Bay, navštívíme fabriky na rybí omáčku a podíváme se i do Kambodže na úžasný chrámový komplex Angkor! V Kambodži se vydáme lodí na jezero Tonle Sap a podíváme se i na tradiční výrobu palmového cukru.
Milan Václavík navštěvuje Asii už deset let. Pracuje zde jako průvodce a věnuje se také extrémním pokrmům. Proto se také podíváme, co všechno se v tomto koutě světa pojídá. Pro návštěvníky bude připravena ochutnávka hmyzí kuchyně.
www.crunchy.cz
www.cestyschuti.cz
Čas a místo
23. 4. 2024 19:00
Kollárova 27, Znojmo
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/cestovani-milan-vaclavik-jihovychodni-asii-od-severu-na-jih-netradicni-ochutnavka

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737 264 649
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
737 264 649
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720